مجتمع فراصنعت طبرستان

info@rotomolding.ir

01133681732

پوستر محصولات فراصنعت

دستگاه اکسترودر

دستگاه های کمپاندر جهت آمیزه سازی پلیمر و افزودنی ها به کار می‌روند و در صنعت قالب گیری دورانی برای تولید مخازن چندلایه، جهت آمیزه سازی مستربچ های رنگی با مواد اولیه از آنها استفاده می‌شود.

آسیاب پودر ساز

آسیاب فراصنعت جهت تولید پودر ویژه فرایند قالب گیری دورانی از مواد اولیه به صورت گرانول یا برگشتی به سنگ های آسیاب هدایت می شوند و پس از پودر شدن آماده استفاده در خط تولید خواهند بود

ماشین قالب گیری دورانی

فناوری ساخت و طراحی ماشین قالب گیری دورانی فراصنعت مطابق با آخرین استانداردهای روز جهان است و با طراحی سیستم کنترلی تمام اتوماتیک، امکان به کارگیری بهینه زمان و رسیدن به حداکثر سطح بهره‌وری را برای تولید فراهم کند. 

قالب های فراصنعت طبرستان

فراصنعت انواع مختلفی از قالب ها را جهت برآورده سازی نیازمندی مشتریان خود تولید می کند. انواع این قالب ها عبارت اند از:

این شرکت جهت طراحی قالب ها از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی (3D Pro-Engineer/ Auto Cat/ Mechanical Desktop) و جهت ماشین کاری قالب ها از ماشین آلات CNC استفاده می کند. برخی از این قالب ها شامل مخازن نگهداری مایعات به صورت افقی و عمودی و مکعبی، مخازن سپتیک، ادوات ترافیکی و جاده ای، لوازم تزیینی، وان های آب کاری و پرورش ماهی و قطعات خاص سفارش مشتری هستند.

نمونه قالب های ساخته شده

تجهیزات تکمیلی صنعت قالب گیری دورانی

فراصنعت انواع تجهیزات تکمیلی و لوازم جانبی صنعت قالب گیری دورانی را نیز تولید می کند.

دستگاه اکسترودر

دستگاه اکسترودر

دستگاه های کمپاندر جهت آمیزه سازی پلیمر و افزودنی ها به کار می‌روند و در صنعت قالب گیری دورانی برای تولید مخازن چندلایه، جهت آمیزه سازی مستربچ های رنگی با مواد اولیه از آنها استفاده می‌شود.

مشخصات فنی اکسترودر

آسیاب پودرساز

آسیاب پودرساز

ماشین آسیاب پودر ساز فراصنعت جهت تولید پودر ویژه تکنولوژی قالب گیری دورانی از انواع ترموپلاستیک هایی نظیر پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک خطی، پلی اتیلن با دانسیته متوسط و غیره طراحی و ساخته شده است. مواد اولیه به صورت گرانول یا برگشتی به وسیله یک تغذیه کننده ارتعاشی به میان سنگ های آسیاب هدایت می شوند. این آسیاب ها به همراه سیستم تغذیه اتوماتیک عرضه می شوند. این سیستم ورودی آسیاب را در صورت افزایش دما قطع و از ایجاد ضایعات جلوگیری می کند. مواد اولیه پودر شده به وسیله فن از میان سنگ ها کشیده و بر روی یک سیستم بوجاری تخلیه می شوند. ذرات با سایز بالاتر از میزان قابل قبول جهت پودرشدن مجدد به صورت اتوماتیک به چرخه باز می گردند.

مزایا و ویژگی ها

مدل

واحد

FSP200

FSP450

ظرفیت

کیلو گرم

125-220

350-550

کنترل

الکتریکی

الکتریکی

تعداد سنگ ها

1

1

توان موتور اصلی

کیلو وات

50

90

قطر سنگ

میلی متر

450

550

ماشین قالب گیری دورانی

قالب گیری دورانی

فناوری ساخت و طراحی ماشین قالب گیری دورانی فراصنعت مطابق با آخرین استانداردهای روز جهان است و با طراحی سیستم کنترلی تمام اتوماتیک، امکان به کارگیری بهینه زمان و رسیدن به حداکثر سطح بهره‌وری را برای تولید فراهم کند. حرکت قالب‌ها بر روی این ماشین‌ها به جهت رسیدن به حداکثر یکنواختی ضخامت محصول به صورت دو محوره طراحی شده است و به علاوه نرم‌ افزارهای ماشین امکان برنامه ریزی جهت تولید محصول چندلایه و تغییر پارامترهای کنترلی حین فرآیند را فراهم نموده است. استفاده از مشعل با شتاب گرمایی بالا و استفاده از درایورهای راه انداز و کنترلی الکترو موتورهای ماشین به شکل قابل توجهی مصرف انرژی را در این ماشین ها کاهش داده است. ماشین‌های قالب گیری دورانی فراصنعت جهت برآرده سازی نیازمندی مشتریان عزیز با ابعاد مختلف و تعداد و انواع بازوهای متفاوت طراحی می شوند. مشتریان در هنگام خرید باید حداکثر اندازه قالبی که می خواهند بر روی این ماشین تولید نمایند توجه کنند. شاخصی جهت تخمین فضای گردش قالب در داخل کوره و محفظه سرمایش به کار می رود حداکثر قطر دوران است. این ماشین ها عموما با دو نوع بازو (مستقیم و آفست)تجهیز می شوند و مشتریان عزیز می توانند با توجه به تعداد بازوها به ترکیبی از این نوع بازوها بر روی ماشین دست یابند.

 مشخصات كلي

1- ماشين بر اساس فناوري مناسب و آزمايش شده طراحي و ساخته مي شود.

2- ماشين توسط كارشناسان، مهندسان و تكنسين هاي آموزش ديده و مجرب ساخته خواهد شد.

3- تمامي قطعات مكانيكال داراي نقشه ساخت هستند.

4- تمامي ياتاقان هاي مهم از معتبرترين برندهاي دنيا خريداري شده، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

5- تمامي پروانه هاي فن ها در كارخانه مجتمع فراصنعت طبرستان بالانس خواهند شد.

6- تمامي بخش هاي جوشكاري شده توسط كارشناسان مجتمع فراصنعت طبرستان كنترل خواهند شد.

7- استانداردهاي ايمني شامل به كارگيري حفاظ و پوشش جهت زنجيرها و ساير بخش هاي مورد نياز به كار گرفته خواهد شد.

8- ماشين ساخته شده پيش از ارسال در كارخانه مجتمع فراصنعت طبرستان به صورت سرد، راه اندازي و تست خواهد شد.

9- در صورت علاقه مندي، مشتري امكان بازديد از ماشين را پيش از ارسال خواهد داشت.

10- اينتر لاك هاي مورد نياز جهت ايمني در ماشين در نظر گرفته خواهد شد.

11- در صورتي كه مشتري تغييراتي را در ساختار ماشين درخواست نمايد و اين تغييرات از نظر مجتمع فراصنعت طبرستان امكان پذير و بلامانع باشد، همكاري هاي لازم با در نظر گرفتن افزايش قيمت و زمان تحويل به عمل خواهد آمد.

12- تمامي سيم ها و كابل ها بر اساس نقشه برق تهيه شده كد گذاري خواهند شد.

13- در صورت علاقه مندی مشتری به انجام فرایند نصب و راه اندازی توسط مجتمع فراصنعت طبرستان، این امکان با اخذ هزینه نصب و راه اندازی وجود دارد. هزینه های اقامت و رفت و آمدکارکنان مجتمع فراصنعت طبرستان بر عهده مشتری خواهد بود. به علاوه مشتری باید تمامی منابع، تجهیزات و زیرساخت های لازم را بدین منظور که توسط مجتمع فراصنعت طبرستان اعلام خواهد شد، تامین نماید.

14-تمامي الكتروموتورها از محصولات زيمنس يا ايلماز تركيه و اينورترها LS كره و ساير المان هاي الكتريكي از مرغوب ترين برندهاي اروپايي مي باشد

15- ماشين از تاريخ فاكتور داراي وارانتي يك ساله است.

مشخصات كوره

1- كوره با استفاده از سازه هاي فولادي مستحكم ساخته مي شود. بدنه كوره با استفاده از ورق هاي فولادي در داخل و خارج پوشانده مي شود. فاصله بين ديواره داخلي و خارجي كوره با استفاده از مواد عايق حرارت (پشم سنگ) جهت كاهش نرخ انتقال حرارت و افزايش كارايي كوره پوشانده مي گردد. ضخامت بدنه كوره حدود 100 ميلي متر خواهد بود.

2- پليت هاي فولادي مورد استفاده در ساختار كوره از 2 ميلي متر تا 40 ميلي متر تغيير مي كنند.

3- درهاي كوره با استفاده از چهارچوب مستحكم فولادي ساخته مي شوند. بدنه درها داراي ضخامت حدود 100 ميلي متر است و با مواد عايق حرارت پوشانده مي شود.

4- در هنگام طراحي، تمهيدات لازم جهت جلوگيري از تغيير شكل يا اعوجاج بدنه و سازه كوره در اثر تنش هاي حرارتي به عمل آمده است.

5- تمامي كابل ها و سيم هاي انتقال برق داراي پوشش مورد نياز جهت ايمني هستند.

6- يك پكيج كامل مشعل همراه ماشين عرضه خواهد شد. اين مشعل مجهز به يك خط گاز مناسب جهت در نظر گرفتن شاخص هاي ايمني خواهد بود. ضمنا مشعل به صورت دو مرحله اي عرضه مي گردد تا حداكثر صرفه جويي در انرژي و بهره وري به دست آيد.

7-  مشعل مجهز به يك سنسور اشعه ماورابنفش است تا در صورتي كه به هر دليلي شعله دچار اختلال گرديد و از بين رفت، جريان گاز ورودي قطع گردد.

 مشخصات بازوها و واگن هاي حمل بازوها

1- تمامي بازوهاي مستقيم و آفست داراي محورهاي اصلي و فرعي جهت دوران قالب در دو محور در داخل كوره و ايستگاه خنك كاري هستند. الكتروموتورهاي حركت دوراني اين محورها 4 كيلو وات و 3 كيلو وات هستند.

2- انتقال قدرت و مكانيزم حركت محورهاي اصلي و فرعي با استفاده از الكتروموتور گيربكس ها صورت مي گيرد. تمامي اين الكتروموتورها مجهز به ترمز الكترومغناطيسي جهت ثابت نگه داشتن محورهاي اصلي و فرعي در هر وضعيت مورد نياز هستند.

3- امكان برعكس شدن دور محورهاي اصلي و فرعي فراهم شده است. در ضمن حركت واگن به سمت عقب و جلو بر روي ريل امكان پذير است.

4- واگن ها بر روي يك چهارچوب فولادي قرار دارند و اين چهارچوب بر روي 4 چرخ استوار است.

 مشخصات ايستگاه خنك كاري

1- خنك كاري قالب ها با استفاده از جريان اجباري هوا صورت مي گيرد.

2- تعداد 8 دستگاه فن قدرتمند مجهز به الكتروموتورهاي 5/1كيلو وات(هر واگن 2 فن) جهت خنك كاري قالب ها در نظر گرفته شده است.