مجتمع فراصنعت طبرستان

info@rotomolding.ir

01133681732

خدمات مجتمع فراصنعت طبرستان

خدمات فراصنعت طبرستان

مجتمع فراصنعت طبرستان همواره با به روزرسانی دانش ، تجربه و با استفاده از امکانات و ماشین آلات پیشرفته و سرمایه های انسانی خلاق و توانمند ، خدمات ماشین کاری ، ساخت و مونتاژ قطعات صنعتی و مهندسی معکوس انواع ماشین آلات و نمونه های خارجی را انجام می‌دهد. واحد تراشکاری CNC  شرکت توانایی ساخت قطعات برای صنایع دریایی ، نساجی ، غذایی ، بسته بندی ، تجهیزات پزشکی ، پتروشیمی ، دارویی و خودرویی را داراست. دقت و کیفیت بالای خدمت‌ها و فعالیت‌های این شرکت موجب موفقیت آن در برآورده ساختن نیاز های مشتریان بوده است.

شرکت مجتمع فراصنعت طبرستان با بهره­‌مندی از جدیدترین تکنولوژی اسکن سه بعدی با کادری کاملا مجرب و حرفه­‌ا‌ی قادر به انجام سفارشات اسکن قطعات فنی پیچیده، قالب‌­ها و هر قطعه دیگر به صورت سه ­بعدی و استخراج نقشه‌­ی فنی دقیق آن می‌­باشد. درحقیقت با استفاده از این امکانات، امکان مهندسی معکوس محصولاتی که قبلا تولید شده فراهم می­‌گردد، درحقیقت توانایی مهندسین در کنار استفاده از ابزارآلات پیشرفته می­‌تواند بر کیفیت و سرعت عملیات مهندسی معکوس تاثیر بسزایی بگذارد. دستگاه پیشرفته اسکن سه بعدی مجتمع فراصنعت طبرستان یکی از سخت‌­افزارهای قدرتمند و جدید در این زمینه بوده که به وسیله آن می­توان ساخت قطعات جدید را بسیار سریع‌­تر، کم هزینه‌­تر، و دقیق‌­تر انجام دهد. 

این شرکت با بهره گیری از سه دستگاه تراشکاری و یک دستگاه سنگین تراش ، آماده ارائه خدمات تراشکاری با دقت و کیفیت بالا می باشد.