مجتمع فراصنعت طبرستان

info@rotomolding.ir

01133681732

پوستر درباره ما

مجتمع فراصنعت طبرستان

 آغاز فعالیت شرکت مجتمع فراصنعت طبرستان به سال ۱۳۸۵ باز می گردد. در آن سال با تصمیم مدیران مجتمع پلاستیک طبرستان، واحد ماشین سازی و قالب سازی این شرکت با هدف تامین قالب ها و ماشین آلات خط تولید آغاز به فعالیت نمود. تا پیش از آن ماشین ها و قالب های صنعت قالب گیری دورانی که در خطوط تولید موجود در ایران مورد استفاده قرار می گرفتند یا از تامین کنندگان خارجی تهیه و یا با سطح فناوری پایینی در ایران تولید می شدند انگیزه ساخت ماشین آلات و قالب هایی با سطح کیفی قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی، موجب پیدایش ایده ای در واحد تحقیق و توسعه مجتمع پلاستیک طبرستان در خصوص طراحی و ساخت نخستین ماشین قالب گیری دورانی اتوماتیک ایران گردید.

ساختمان فراصنعت طبرستان

این پروژه در سال ۱۳۸۷ از فاز تحقیقاتی وارد فاز عملیاتی شد و در سال ۱۳۸۸ نخستین ماشین قالب گیری دورانی پلاستیک ها با سیستم کنترل اتوماتیک و کوره متحرک توسط کادر مهندسی این شرکت در ایران ساخته شد و به بهره برداری رسید و به عنوان نخستین اختراع در حوزه ساخت ماشین آلات صنعت قالب گیری دورانی(روتومولدینگ) با شماره ۶۸۶۱۹ در اداره کل ثبت شرکت و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسید. به موازات این فعالیت ساخت قالب ها با استفاده از ورق های فولادی، قالب های ریخته گری شده آلومینیومی و قالب های آلومینیومی ماشین کاری شده به شکل جدی تری دنبال گردید.

با گسترش فعالیت های بخش ماشین سازی و قالب سازی، مدیران مجتمع پلاستیک طبرستان تصمیم گرفتند که فعالیت این واحد به شکل یک شرکت مستقل ادامه یابد تا بتواند بازارهای داخلی و منطقه ای را به شکل شایسته تری پوشش دهد. بنابراین شرکت مجتمع فراصنعت طبرستان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. دامنه فعالیت این شرکت شامل ساخت انواع ماشین آلات قالب گیری دورانی(روتومولدینگ)، قالب ها و کلیه لوازم جانبی این صنعت از جمله سیستم های انتقال مواد اولیه، میکسرهای با دور بالا، تجهیزات نصب قالب ها، گیره، فریم، اجزای تعبیه شونده، تقویت کننده های جریان هوا، پوشش های عایقی، رزوه، جرثقیل سقفی و… می باشد.

شرکت مجتمع فراصنعت طبرستان در حال حاضر با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات و سرمایه های انسانی متخصص و ارزشمند خود در حال فعالیت است.